Dárkový poukaz zdarma do 24.12.2023

Akce 2+1 darkovy poukaz zdarma

AKCE 2+1 – získejte dárkový poukaz v hodnotě 400 Kč ZDARMA ke každým 2 zakoupeným poukazům!

Chcete potěšit svou rodinu, přátele, známé, kolegy nebo obchodní partnery? Nemáte ještě vybraný vánoční dárek? Darujte svým blízkým výjimečný dárek! Využijte naši nabídku a zakupte u nás dárkové poukazy na autentické thajské masáže. Dopřejte jim zážitek dokonalé relaxace a věnujte kousek exotického Thajska, kde se nespěchá a kde stres či špatná nálada mizí pod hřejivými úsměvy. Dárkový certifikát připravíme dle vašeho přání na vybranou masáž či kombinaci masáží. Zvolit můžete také dárkový certifikát v určité hodnotě a obdarovaný si masáž vybere sám dle svého přání.

Pokud u nás od 1.11.2023 do 24.12.2023 zakoupíte 2 dárkové poukazy na jakoukoliv masáž v minimální hodnotě jednoho poukazu 950 Kč, dostanete od nás jako dárek 1 poukaz v hodnotě 400 Kč ZDARMA! Nákupem 2 dárkových poukazů tak obdarujete své blízké i sebe!  1 poukaz zdarma v hodnotě 400 Kč vám přidáme ke každým 2 poukazům (minimální hodnota 1 poukazu 950 Kč), které zakoupíte. Všechny naše poukazy platí 280 dní.

Dárkové poukazy můžete zakoupit buď osobně v naší provozovně každý pracovní den od 10:00 do 18:00 hodin nebo online. V případě online nákupu pro vás máme buď poukazy elektronické s doručením do vaší mailové schránky (kupujte zde) nebo fyzické na tvrdém papíru ve zlaté obálce Clairefontaine formátu DL s doručením na vaší adresu (kupujte zde).

Připomínáme také, že dárkové poukazy můžete zaplatit i benefitovými kartami Sodexo, Benefit Plus a Benefity. Platební bránu Sodexo pro online platbu benefitovou kartou Sodexo Flexi Pass máme integrovanou i na našem webu.

Rezervace našich služeb můžete provést buď telefonicky a nebo jednoduše a rychle online v pohodlí vašeho domova. Rezervaci vám potvrdíme na váš email i telefon prostřednictvím SMS a navíc vám váš termín připomeneme formou SMS 2 hodiny před vaším termínem.

Těšíme se na vás!