Ceník & rezervace

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Thajská tradiční masáž celého těla. Metodika práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“.

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Tato masáž je na rozdíl od thajských tradičních masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu a věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je samozřejmostí. Masáž celého těla. Používáme výhradně mandlový olej v nejlepší bio kvalitě. Mandlový olej se po staletí řadí mezi nejlepší a nejluxusnější kosmetické oleje. Je bohatý zejména na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny. Během naší thajské olejové masáže si tedy nejen krásně odpočinete a dopřejete vašemu tělu a svalům tolik potřebnou regeneraci, ale i vaše pokožka bude ošetřena tím nejlepším možným olejem. Olejová masáž je vhodná i pro těhotné ženy v délce 60 minut až do 8. měsíce těhotenství (provádí se na boku).

KOMBINOVANÁ TRADIČNÍ A OLEJOVÁ MASÁŽ ZAD 60 MINUT

Tato kombinace se skládá z 30 minut tradiční thajské masáže a 30 minut thajské olejové masáže speciálně zaměřená na záda.

KOMBINOVANÁ TRADIČNÍ A OLEJOVÁ MASÁŽ 90 MINUT

Tato kombinace se skládá z 30 minut tradiční thajské masáže zad a 60 minut thajské olejové masáže celého těla. Je to nejoblíbenější masáž, kterou nabízíme.

KOMBINOVANÁ THAJSKÁ MASÁŽ WAIWARI 120 MINUT

Tato kombinace se skládá z 30 minut tradiční thajské masáže zad, 60 minut thajské olejové masáže celého těla a 30 minut reflexní masáže nohou.

THAJSKÁ MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Thajská masáž speciálně zaměřená na záda a šíji.

THAJSKÁ MASÁŽ HLAVY

Thajská masáž hlavy, obličeje a paží.

THAJSKÁ REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU

Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů spojenou s masáží lýtek, a protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Masáž není vhodná během těhotenství.

Slevy

  • sleva 50% na každou 5. masáž

  • sleva 20% pro dobrovolné dárce krve a plazmy po předložení dárcovského průkazu

  • sleva 15% v případě masáže v páru (pro 2 osoby) dle vašeho výběru

Platnost cen od 1.12.2022.

Telefonické rezervace – 606 655 128

Telefonické rezervace
606 655 128