Hodnocení našich klientů

Povinné

Stručný název vašeho hodnocení

Nejlepší relax

Dnes jsem byla poprvé na masáži a jsem naprosto nadšená. Moje tělo už to potřebovalo. Odpočinek a relax v klidném prostředí a navíc perfektní pečlivá masáž celého těla… odcházela jsem jako ,,znovuzrozená,, v naprosté pohodě a celý den bylo mému tělu naprosto dobře 🙂 rozhodně jsem zde nebyla naposledy a budu chodit pravidelně protože je to jedna z nejlepších věcí co pro své tělo uděláte. Ta investice za to opravdu stojí. Netušila jsem kolik bodů jsem měla ztuhlích a kolikrát vše ,,ruplo,,. Pokud chcete opravdu ,,vypnout,, udělat něco pro tělo a odpočinout si – je to ta nejlepší volba. A jste i v hezkém soukromém prostředí kde máte absolutní klid a jen si to užíváte.

Denisa
19.08.2019

Nejlepší masáže v Mladé Boleslavi

Nejlepší masáže v Mladé Boleslavi, možná nejlepší a nejpoctivější po celém středočeském kraji, hodnotím jako spokojený stálý zákazník😉Sasima i druhá masérka jsou fajn, kdo přijde určitě nebude odcházet zklamaný, je to super zážitek a proto chodím pravidelně😉Děkuji za úlevu od velké bolesti zad Waiwari😊

Vaclav
14.06.2019

Vynikající práce

Slovy nemohu vyjadřit spokojenost,vse nad me ocekavani, doporucuji, za me ja nebyla naposled, super super super 😊

Alena Svatoňova
06.03.2019

Super

Včera poprvé, nemělo to chybu. Nikdy bych nevěřil jak cca 50-ti kilová drobná žena, dokáže rozhýbat 108 kilového chlapa a vše s úsměvem. Krásné relaxační ticho, podkreslené relaxační hudbou, žádné zbytečné mluvení. Člověk opravdu může relaxovat, vypnout a uvolnit se. Peníze, které za to člověk dá, jsou výborně investované do vlastního těla.

Jirka
21.02.2019

Skvělé, skvělé, skvělé

Skvělé, skvělé, skvělé

Petra
20.02.2019

Luxusní zážitek

nadherna masaz doporucuji ♡

Martina Bendova
14.02.2019

Profesionální masérky · Vynikající práce · Luxusní zážitek

Velice profesionální přístup, příjemné prostředí.

Jitka K.
29.01.2019

Krásně voňavé

Masáž jsem si opravdu užila. Krásně voňavé, příjemné prostředí, masáž skvělá. Určitě jsem nebyla naposled a využiji dárkový poukaz k Vánocům. Každopádně doporučuji 👍.

Martina Novotná
18.10.2018

Vynikající masáž

Masáž byla vynikající. Masérka Sasima je velmi příjemná a usměvavá. Masáž je tak poctivá, že mé ztuhlé tělo krásně rozhýbala. Všem doporučuji. Je mi skvěle! 😀 Olina.

Olina
01.06.2018

Perfektní

Perfektní masáž zad a šíje včetně hlavy. Budu chodit pravidelně. Tohle za to rozhodně stojí! 😉

Michaela Jenková
12.04.2018

Spokojenost

Také spokojenost 😉

Jana Peštová
02.03.2018

Šikovná

Vyzkoušeno, Sasima je velmi šikovná!!!!

Lucie P.
22.02.2018