Dárkový poukaz zdarma do 20.12.2019

Darkovy poukaz zdarma

AKCE 2+1 – získejte 1 dárkový poukaz ZDARMA!

Chcete potěšit svou rodinu, přátele, známé, kolegy nebo obchodní partnery? Nemáte ještě vybraný vánoční dárek? Darujte svým blízkým výjimečný dárek! Využijte naši nabídku a zakupte si u nás dárkové poukazy na autentické thajské masáže. Dopřejte jim zážitek dokonalé relaxace a věnujte kousek exotického Thajska, kde se nespěchá a kde stres či špatná nálada mizí pod hřejivými úsměvy. Dárkový certifikát připravíme dle vašeho přání na vybranou masáž či kombinaci masáží. Zvolit můžete také dárkový certifikát v určité hodnotě a obdarovaný si masáž vybere sám dle svého přání.

Pokud u nás do 20.12.2019 zakoupíte 2 dárkové poukazy na jakoukoliv masáž, dostanete od nás jako dárek 1 poukaz buď na Reflexní masáž nohou nebo Thajskou masáž zad a šíje v délce 30 minut ZDARMA! Nákupem 2 dárkových poukazů tak obdarujete své blízké i sebe!

Dárkové poukazy můžete zakoupit nyní také online, a to buď poukazy elektronické s doručením do vaší mailové schránky (kupujte zde) nebo fyzické na křídovém papíru ve zlaté obálce Clairefontaine s doručením na vaší adresu (kupujte zde) nebo osobně v našem salonu Waiwari thajské masáže, Husova 299/7, Mladá Boleslav.

Rezervace našich služeb můžete provést jednoduše a rychle online v pohodlí vašeho domova. Rezervaci vám potvrdíme na váš email i telefon prostřednictvím SMS a navíc vám váš termín připomeneme formou SMS 2 hodiny před vaším termínem.

Těšíme se na vás!